تامی میسون – لیورپول اف سی فابل

تامی میسون در طول سال 1945 در لیورپول به این دنیا آمد و به عنوان یک “مرد سخت” قانونی، یک حریف خوب، آنچه را که شخص تایید کرد، بسیار تأثیرگذار بود، همراه با کسی که قرار است خصومت ملایمی داشته باشد، فوراً یک خوب خوب برای او ایجاد کرد. با این حال، او ممکن است در این فرآیند شهرت داشته باشد و حدود هزار نگاه به میخانه شما که در کودکی تأسیس کرده بود، به دست آورد. او در ابتدا یک بازیکن مهم فوتبال در دهه 60 و دهه 70 بود،   لیورپول فوتبال مالی کسب درآمدعمدتاً به این دلیل که لیورپول با حد وسط تقسیم بندی که بر هر مسابقه انگلیسی زبان حاکم خواهد بود، مطرح شد.

میسون به عنوان شاگرد لیورپول در سال 1960 به مدت 16 سال به همراه او در ابتدا در تیم نجات بازی می کرد، این اصرار در دوران ذخیره باعث شد تا او با اولین حضور در اولین تیم شما در سال های 1962-1963 اولین بازی خود را انجام دهد. سال‌ها از پیروزی 5-1 در برابر کاردیف، حتی قبل از سال 1965 این واقعیت بود که میسون شروع به اعدام مکرر کرد، و در این دو سال به این نتیجه رسید که او در ابتدا یک بازیکن کلیدی در تیم برجسته لیورپول FA Drink بود. واقعیت مبارزه با لیدز یونایتد.

در طول سال های 1965-1966، میسون این تیم اصلی را تثبیت کرد، عمدتاً به این دلیل که لیورپول برای تضمین هر برند لیگ کوچکی قدم برداشت، که متأسفانه اولین راهنمای این پنج پوکر در هنگام استفاده از قرمزها را شامل می شود. علی‌رغم این شهرت خوب به‌عنوان مردی واقعاً سخت، میسون در ابتدا عمدتاً به‌طور تصادفی در یک زمان در تساوی با او ارائه شد و بنابراین در ابتدا برای سوگند خوردن درون داور بود نه برای شروع این بحث‌های بدنام.

پس از یک دوره بازسازی در کارگزار ارز Charge Shankly در طول سال 1970 که متأسفانه با رقبای مختلف متعددی روبرو شد که به آنفیلد رفتند، میسون هر کاپیتانی لیورپول را به همراه داشت و علیرغم از دست دادن هر نوشیدنی FA که آرسنال در سال 1971 نهایی شد، نتایج حاصل نشد. خیلی دور، همراه با طی دو سال 1972-1973، او تبدیل به کاپیتان اصلی لیورپول شده است که یک جام خوب اروپایی را به ارمغان می آورد، زیرا آنها قطعاً در هر نوشیدنی یوفا و حتی بازیابی هر مارک لیگ کوچک پیروز شدند.

6 ماه پس از آن، اما، به دلیل اختلاف نظر در استفاده از کارگزار ارز، Charge Shankly، میسون در ابتدا در کاپیتانی لیورپول همراه با کاپیتانی در تیم کنار گذاشته شد، تا بدتر از آن، رقابت وضعیت پا، Emlyn Hughes در ابتدا زمانی که کاپیتان میخانه متفاوت ایجاد شد. به دنبال اختلافاتی که قطعاً به پایان رسید، همراه با شایعاتی مبنی بر اینکه او آرزوی یک اخراج خوب از هر میخانه ای را دارد، میسون این گروه اختصاصی را دوباره به دست آورد، این روزها به جای این شغل اصلی پناهگاه مورد علاقه، برای بازگشت همه جانبه اجرا می کرد.

او به این نتیجه رسید که هر نوشیدنی FA در سال 1974 در کنار نیوکاسل نهایی شده بود، همراه با چندین راهنمای پوکر لیگ کوچک در طول سال 1976 و 1977، که شاید اکثریت لیورپول چند سال عالی بوده است. لیورپول زمانی که هر برند لیگ کوچکی برجسته بود، مکانی را برای ایجاد نوعی «سه‌گانه» بی‌سابقه در نظر می‌گرفت، اما زمانی که شکست FA Drink با نتیجه 2-1 نهایی منچستریونایتد را از دست داد، به سختی فراموش شد.

اساساً روزها یا هفته‌ها پس از قطعی شدن از دست دادن هر نوشیدنی FA، یک شبه در طول رم اتفاق فوق‌العاده‌ای به وجود آمد، عمدتاً به این دلیل که لیورپول با بوروسیا مونشن گلادباخ فرانسوی در طول نوشیدنی اروپایی نهایی شد، زخمی که فیل تامپسون این واقعیت را تضمین کرد که میسون این بازی آنلاین را با هم آغاز کرد. با او گل پایانی بدون هزینه را در طول پیروزی 3-1 به ثمر رساند، این واقعیت که لیورپول اولین نوشیدنی اروپایی شما را تضمین کرد.

فردی که چند سال برای آنفیلد نهایی شده بود، با تامی میسون روبرو شد که در طول سال 1978 پرده‌ای را در رابطه با این کار لیورپول پایین آورد، یک بار که 638 به همراه 72 طرح به میخانه شما نگاه می‌کند، با نام مستعار Anfield-Iron. ممکن است بدون هیچ دلیلی مورد توجه قرار نگیرد.